П’ятниця, 26 Липня, 2024
spot_imgspot_img
ГоловнаНовиниГоловнеУкраїна закінчила свій шлях на Євро-2020

Україна закінчила свій шлях на Євро-2020

3 липня збірна України з футболу зазнала поразки у грі проти збірної Англії та залишила Євро-2020. Гра закінчилася рахунком 0:4 не на користь української команди.

У будь-якому випадку ця гра була історичною, адже збірна України вперше в своїй історії вийшла в плей-офф Євро. Нагадаємо, що в 1/8 фіналу команда синьо-жовтих виборола перемогу в збірної Швеції.

Матч проти Англії був для української збірної невдалим від самого початку: перший м’яч у ворота збірної потрапив вже на четвертій хвилині гри. На 17 хвилини матчу Яремчук мав змогу зрівняти рахунок, але забити гол противнику так і не вдалося. За цим послідували два чудові сейви від Бущана.

Перший тайм закінчився рахунком 1:0, що залишало Україні непогані шанси. На жаль, дива не сталося і українці пропустили гол від Макгвайра. Він відзначився ударом головою після навісу зі штрафного від Шоу. Наступними були голи від Кейна та Шоу.

Воротар збірної України усіма силами намагався відстояти свої ворота, однак таки пропустив м’яч вчетверте. Цей гол забив Хендерсон.

Натомість дуже хороший удар по воротах Пікфорда завдав Макаренко. На жаль, воротар “королівської” збірної цей напад відбив.

Збірна Англії вже вкотре продемонструвала свою міць та майстерність, пройшовши до півфіналу, а Україна залишає Євро-2020 як одна з восьми кращих команд турніру. Нагадаємо, у півфіналі Англія зустрінеться зі збірної Данії 7 липня в Лондоні.