Харків’янину, який ошукував громадян, що намагалися евакуюватися, повідомили про підозру за фактом шахрайства. Він обдурив понад 10 людей, які перечислили йому майже 230 тис. грн, повідомили в Офісі генерального прокурора 12 квітня.
“Із 24 лютого по 10 квітня чоловік знаходив у месенджерах оголошення від громадян, які шукали перевізників. Він називався волонтером та пропонував допомогу в перевезенні людей, зокрема, із тимчасово окупованих територій, за грошову винагороду нібито на паливо. За свої послуги підозрюваний просив перевести передоплату на банківську карту, після чого переставав виходити на зв’язок”, – ідеться в повідомленні.
До підозрюваного застосували запобіжний захід у вигляді тримання під вартою
Відео