Субота, 27 Липня, 2024
spot_imgspot_img
ГоловнаНовиниПеремога збірної Англії над Данією у півфіналі Євро-2020

Перемога збірної Англії над Данією у півфіналі Євро-2020

Матч між збірними Англії та Данії, який відбувся на стадіоні “Вемблі”, закінчився рахунком 2:1 на користь“королівської команди”.

Для Англії це був історичний матч, адже до того збірна двічі доходила до півфіналу, однак щоразу програвала. Востаннє така ситуація була у 1996 році.

Зазначимо, що у 1992 році Данії вдалося виграти чемпіонат Європи. Відтоді до вирішальних етапів Євро країна не доходила.

Свою гру проти Данії Англія розпочала досить агресивно і одразу здійснила декілька небезпечних підходів до воріт суперника. Дещо пізніше Данія перехопила ініціативу, а на 25 хвилині матчу Дамсгор здійснив красивий обвідний удар, однак так і не влучив у площину воріт. На 30 хвилині Міккелю таки вдалося забити м’яч у ворота суперника, завдавши потужного удару майже під поперечину.

Після цього збірна Англії активувалась та створила два гострі моменти, а вже на 39 хвилині гри К’єр забив данцям гол. Хоча “три леви” намагалися отримати перевагу над своїм супротивним ще в першому таймі, на перерву збірні пішли з рівним рахунком.

У другому таймі Данія знову першою створила гострий момент. Дольберг потужно пробив у нижній кут воріт, однак Пікфорд відбив м’яч. Магвайр у відповідь на це пробив головою у нижній кут після навісу зі штрафного. Шмайхель відбив м’яч.

Ближче до середини другого тайму Англія повністю контролювала хід гри, однак збірній це не допомогло отримати перевагу над Данією в основний час гри.

В овертаймі англійці почали затискати скандинавів. Арбітр Данні Маккелі на 104 хвилині гри призначив сумнівний пенальті у ворота Данії. Виконати штрафний удар вирішив Гаррі Кейн. Шмайхель відбив цю атаку.  Згодом Данія взяла контроль над грою на себе, поки Англія тягнула час і намагалася відбиватись від супротивника. Зрештою на 104 хвилині Гаррі Кейн забив скандинавам, принісши таку омріяну перемогу збірній Англії та змогу вперше зіграти в фіналі Євро-2020. 11 липня Англія зустрінеться у фіналі з Італією. Гра обіцяє бути цікавою.